moje usługi

Czym się zajmuje ?

 

Usługi concierge stały się znacznie szersze i przyciągają coraz więcej osób. Osobiste usługi konsjerża koncentrują się bardziej na poprawie i zrównoważeniu indywidualnego stylu życia.

zakres usług

… wszystkim !

Zajmę się twoimi listami zadań i sprawami w terenie. Dzięki temu możesz zyskać wiele wolnego czasu, który następnie możesz swobodnie wykorzystać nie martwiąc się o obowiązki związane m.in. z domem. Nie ma pracy zbyt dużej, zbyt małej lub zbyt niezwykłej, więc nie bój się pytać! Poniżej przedstawiliśmy kilka sugerowanych usług – to tylko przykłady, gdyż pełna lista realizowanych usług dla Klientów jest „nieskończona” !

Codzienne zadania

m.in. zawiezienie i odebranie auta od mechanika, odbiór paczek, dostarczenie i odbiór ubrań z pralni chemicznej, realizacja recept lekarskich, wizyty z psem u weterynarza, spacery i pielęgnacja zwierzęcia, wybór i kupowanie prezentów dla przyjaciół lub krewnych na imprezy okolicznościowe.

Pomoc w domu

m.in. organizacja zakupów, wykonywanie prostych prac domowych, zawiezienie i odbiór ubrań z pralni, wyprowadzenie i pielęgnacja zwierząt, podlewanie roślin, wyszukiwanie usług m.in. sprzątających, ogrodniczych czy dekoratorskich.

Organizacja

m.in. reorganizacja rosnącego stosu dokumentów, rachunków, poczty, organizacja szafek, szaf, szuflad i pokoi, pomoc w tworzeniu i ustalaniu priorytetów listy rzeczy do zrobienia, upraszczanie zadań i obowiązków w celu zaoszczędzenia czasu.

Pomoc dla rodziców

m.in. pomoc dla rodziców w codziennych czynnościach, wsparcie dla rodziców i porady medyczne, wskazówki dotyczące podstawowej pierwszej pomocy i BLS dla niemowląt/ dzieci, znalezienie odpowiedniego przedszkola, żłobka, szkoły, korepetytora lub opiekunki (w tym licencjonowanej położnej) oraz dzieci odbiór dzieci ze szkoły lub zajęć.

Oszczędność

m.in. wystawianie i finalizowanie sprzedaży na serwisach aukcyjnych oraz ogłoszeniowych, przygotowanie ofert cenowych za naprawy bądź remont domu, porównywanie ofert dla ubezpieczeń, operatorów (telefon, internet, telewizja), wycena przedmiotów, które chcesz kupić, porównanie informacji o kilku usługodawcach, zbieranie najlepszych ofert wakacyjnych.

Process

Korzyści Współpracy

Większa produktywność

Postaram się zwiększyć Państwa produktywność wykonując powierzone załatwianie spraw, organizowanie domu lub biura, a także wykonując wiele innych zadań, które pozwolą Państwu skupić się na ważniejszych sprawach.

}

więcej czasu, mniej stresu

Stres od potrzeby wykonania wszystkich czynności może czasami działać na niekorzyść. Jeśli wiele czynności, takich jak odbiór dokumentów czy przeprowadzenie analiz, które mogą zostać wykonane przez concierge. Ciężar natychmiastowo zostanie zdjęty z ramion. Zamiast stresować się wypełnieniem spraw, na które nie ma czasu. Klienci zyskują dla siebie spokój ducha.

Wygoda i spokój

Sprawdź, jak wygodnie i przyjemne byłoby, gdyby ktoś inny załatwiał za Ciebie twoje sprawy – takie jak odbiór prania chemicznego, pójście do apteki, zaopatrzenie lodówki, zakup materiałów biurowych czy dostarczenie paczki. Wszystko to pod jednym numerem telefonu, o każdej możliwej porze nie tylko dnia.

Obecni Klienci

Współprace

Korzyści

Więcej czasu,
mniej stresu !

Wyobraź sobie, że masz notatnik z listą pięciu osobistych zadań do wykonania w tym tygodniu na podstawie szczegółowego projektu w pracy. Stres od potrzeby wykonania wszystkich czynności może czasami działać na niekorzyść. Jeśli kilka czynności, takich jak odbiór dokumentów czy przeprowadzenie analiz, które mogą zostać wykonane przez concierge. Ciężar natychmiastowo zostanie zdjęty z ramion. Zamiast stresować się wypełnieniem spraw, na które nie ma czasu. Klienci zyskują dla siebie spokój ducha.

Pakiety

Pakiety na stałe potrzeby

Pakiet to comiesięczny abonament godzin na realizację Państwa zadań. Dzięki temu rozwiązaniu zyskują Państwo spokój ducha oraz comiesięczny odnawialny limit kredytowy.

Kontakt

8 + 2 =

SZCZECIN, ZACHODNIOPOMORSKIE
+48 503 616 646
WSPOLPRACA@ASYSTENT.SZCZECIN.PL